Amerikan doları sakin..

Amerikan doları, Cuma günü...


Amerikan doları sakin..

Eurostat, Euro bölgesi tüketici fiyat endeksi Mart ayında 1,5% yükseldi. Beklentiler 1,8% oranında artış olacağı yönündeydi.

Yiyecek, enerji, alkol ve tütün maliyetlerini hariç tutan Çekirdek TÜFE 0,7% oranında yükseldi. Beklentiler 0,8%'lik artış olacağı şeklindeydi.

Rapor, Almanya'da yıllık enflasyonun 2,2%'den 1,6%'ya yavaşladığının belirtilmesinin ardından geldi.

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Peter Praet, bankanın enflasyondaki son artıştan ikna olmadığını belirtmesinin ardından veriler yayınlandı.

Amerikan doları, ABD'den Perşembe günü gelen güçlü GSYİH ve işsizlik haklarından yararlanma başvuruları verileriyle destek buldu.

Günün ilerleyen saatlerinde ABD Başkanı Donald Trump'ın, ABD'de ticaret açığı sebeplerinin bulunması yönünde bir talimat vermesi bekleniyor.

Diğer yandan GBP/USD 1,2459 seviyesinden işlem görüyor.

İngiltere Ulusal İstatistik Ofisi dördüncü çeyrek GSYİH'sinin 0,7% oranında yükseldiğini ifade etti.

Yıllık bazda GSYİH dördüncü çeyrek 1,9% oranında yükseldi. Beklentiler 2,0% oranında büyüme olacağı yönündeydi.

Diğer bir rapor İngiltere'de cari hesap açığının 2016 yılının dördüncü çeyreğinde 25,7 milyar sterlinden 12,1 milyar sterline gerilediğini gösterdi.

USD/JPY 111,92 seviyesinden işlem görürken USD/CHF 0,10% düşüşle 1,002 seviyesine geriledi.

Cuma gününün erken saatlerinde Japonya'dan hane halkı harcamaları ile ilgili veriler geldi. Harcamaların, yıllık bazda 1,7% oranında gerilemesi beklenirken 3,8% oranında düştüğü belirtildi.

Diğer bir rapor, Japonya'da tüketici fiyat endeksinin Şubat ayında 0,2% oranında yükseldiğini gösterdi.

Avustralya doları yükselişte. AUD/USD 0,12% artışla 0,7650 seviyesine yükselirken NZD/USD 0,10% düşüşle 0,6985 seviyesine geriledi.

USD/CAD 1,3343 seviyesinden işlem görüyor.

Amerikan dolarının diğer majör dövizler karşısındaki performansının ölçümü olan dolar endeksi 0,08% düşüşle 100,36 seviyesine geriledi.

CANLI DESTEK MESAJ BIRAK
X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ